5 Mayıs 2012 Cumartesi

LC WAİKİKİ 2012 ÇOCUK KOLEKSİYONULc waikiki 2012 yılında birbirinden canlı ve güzel renklerle karşımıza çıkıyor. Bu güzel renkler ve tasarımları çocuklara da uygulayan lc waikiki çocukları bu güzel bahar ve sıcak yaz aylarında oldukça mutlu edeceğe benziyor.
"Denim Line" teması ile çocukların karşısına çıkan lcw, bu güzel temasın da çocuklara turuncu ve mavi renklerle bezenmiş gömlek modellerini sunuyor.
"Natural Line" temasın da ise çocukların çok sevecekleri hayvan karakterlerinin olduğu tişörtleri bu yıl çocukların üzerinde sıkça göreceğiz. Ayrıca bu güzel tişörtleri pantolon modelleri ile birlikte giydikleri zaman çocuklar çok şirin olacaklardır :
"Spor Line" temasın da ise daha çok müzik tonlarının hakim olduğu tişört modelleri var. Ayrıca bu güzel tişörtler ile çocuklar daha sportif ve sporcu görünüyorlar.

Eğer siz de çocuklarınızı bu güzel bahar aylarında mutlu etmek istiyorsanız mutlaka bir lc waikiki mağazasına uğramalısınız. Bu güzel çocuk koleksiyonu dışında lc waikiki'de birbirinden güzel modeller ve ürünler siz değerli kullanıcıları çok uygun fiyatlarla bekliyor olacak.


Diğer Başlıklar;
Lc Waikiki, Lc Waikiki Genç Giyim, Lc Waikiki Giyim, Lc Waikiki Modelleri, Lc Waikiki Çocuk Koleksiyonu, Lc Waikiki Ürünleri

0 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...