27 Ağustos 2012 Pazartesi

LC WAİKİKİ 2012-2013 ÇOCUK KOLEKSİYONLARILc waikiki 2012-2013 çocuk koleksiyonları birbirinden şık ve göz alıcı tasarımlar ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyor.

"Star Pink" temasıyla birlikte sunulan pembe, beyaz ve pudra rengi kız çoçuklarını adeta mükemmel ve şık bir görünüme kavuşturmak için hazırlanmış diyebilirim.

"Bohemian" teması ile elbiseler, taytlar, hırkalar ön plana çıkarken bu temada daha çok mor, pembe, sarı ve turkuaz renkleri ön plan çıkmış.

lc waikiki 2013 çocuk-1

Küçük hanımlar için hazırlanan koleksiyonlardan biri de "Pretty Girl" teması. Bu temada ise lc waikiki, tül, fırfır ve payetleri kullanırken, renk olaraksa pembe, yeşil ve mor ön planda.


Kız bebekler için hazırlanan diğer bir tema ise "Fairy Tales". Bu tema ile küçük bebekler adeta prenses gibi olacaklar diyebilirim. Bu güzel ve alımlı temada ise ön plana çıkan renkler; yeşil, beyaz, kırmızı ve pambe.

Lc waikiki çocuk koleksiyonları her zaman şık ve güzel olmuşlardır. Çocuklar için hazırlanan temalardan biri de "Kreş" teması. Tatil günlerinin bittiği, okul döneminin başlamak üzere olduğu şu günlerde çocuklar için kreş temasında çok güzel pantolonlar, elbiseler ve ayakkabılar var.

Erkek çocukları için hazırlanan bir çok koleksiyon var. Benim dikkatimi en çok çeken koleksiyon ise, özellikle rahat ve şık modellerden oluşan, "Smart" koleksiyonu. Bu güzel koleksiyon içerisinde erkek çocukları için hazırlanmış olan şık gömlek ve pantolon modellerini bulabilirsiniz.

lc waikiki 2013 çocuk-2

lc waikiki 2013 çocuk-3

lc waikiki 2013 çocuk-4

lc waikiki 2013 çocuk-5


Diğer Başlıklar;
Lc Waikiki, Lc Waikiki Giyim, Lc Waikiki Kataloğları, Lc Waikiki Modelleri, Lc Waikiki Çocuk Koleksiyonu, Lc Waikiki Ürünleri

1 yorum:

sen de incel on 29 Ağustos 2013 10:56 dedi ki...

Ben dahil bütün anneler LCW giydiriyor çocuklar tornadan çıkmış gibi hep aynı oluyor :)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...